Logista Global; %100 Türk sermayeli kurulan bir lojistik firmasıdır. Kurum olarak, dürüstlük ve hizmette kaliteyi başarı ve sürdürülebilirliğin teminatı olarak görmekteyiz. Bu sebeple; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat değişmez prensiplerimizdir.

Logomuzdaki okların simgelediği gibi hızlı, işinde uzman ve deneyimli kadromuz ile; Avrupa Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Ortadoğu Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlere komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca tüm bu hizmetleri; tamamı Euro 5 / Euro 6 standartlarına uygun, 24 saat uydu takip sistemi ile izlenebilen, yeni nesil, dijital yatırımları ile  hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Lojistiğe yeni bir bakış açısı getirme vizyonuyla kurulmuş bir kurum olarak; entegre lojistik hizmeti vermek amacıyla, kara, hava, deniz, proje kargo, depolama, dağıtım, gümrükleme, uluslararası ve yurtiçi lojistiği alanlarında yatırımlarımız devam etmektedir.

Hakkımızda Neden Biz?

Yasal zorunluluklara uygunluk

Doğru bilgilendirme

Zamanında teslim alım

Kaliteli Servis Hasarsız Teslimat

Uygun fiyat ve ödeme koşulları

Güvenilirlik

41
Lokasyon

310
Global Müşteri

450
Araç Kapasitesi

3415
Ton Aylık Taşıma

Hakkımızda Etik Anlayışımız

Logista Global  olarak; etiğe uygun davranmak, siz değerli müşterilerimize ve toplumumuza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek bizim olmazsa olmazlarımızdır. Bu sebeple, aşağıdaki değerlerin tümüne saygı kurum kültürümüzün temellerini oluşturmaktadır:

 • Dürüstlük
 • Yasalara saygı ve kurum itibarını koruma
 • Gizlilik
 • Nezaket kurallarına uygun davranma
 • Yeterli Olgunluk
 • Ortak değerler çerçevesinde örnek olma
 • Topluma karşı sorumluluk

Hakkımızda Kalite Anlayışımız

Öncelikli amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlara beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmaktır.
Tecrübemiz ve her geçen gün yenilemeye devam ettiğimiz üst düzey lojistik bilgimizle; uluslararası standartlara uygun, doğru zamanlamayla, mükemmel hizmet vererek; lojistik sektörünün liderleri arasında yer almak en önemli amaçlarımızdan biridir. Bu amaca ulaşmak için; hataları henüz gerçekleşmeden öngörerek, engelleyen bir “Kalite Yönetim Sistemi” geliştirdik. Sürekli iyileşmeyi esas alan bu sistem, lojistik hizmetinin her aşamasında müşteri odaklı ve ileriye dönük planlamaya uygun olarak tasarlanmıştır.
En büyük değerimiz ise insan kaynağımızdır. Çalışanlarımızın gerekli uzmanlığa ulaşmasını sağlar ve her zaman onlarla koordineli olarak hareket ederiz.
 

 • Zamanında teslim
 • Yasal zorunluluklara uygunluk
 • Doğru bilgilendirme
 • Kaliteli servis ve en az hasar
 • Güvenilirlik
 • Rekabetçi navlun sağlama amacı

Hakkımızda Çevre Duyarlılığımız

Logista Global olarak, tüm hizmetlerimizi TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardının gerekliliklerini esas alarak sunmaktayız. Hizmetlerimizin her aşamasında ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun davranarak, dünyada giderek bozulan ekolojik dengeye zarar vermemeyi amaçlamaktayız. Ayrıca, çevreye zarar vermemek adına Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş direktiflere de uymaktayız.

Hakkımızda İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği)

En büyük değerimiz arasında olan insan kaynağımız için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak temel amaçlarımızdan biridir. Bu amaçla, oluşabilecek tehlikeleri- iş kazalarını henüz oluşmadan engellemeye uygun bir “İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi” geliştirdik.

Hakkımızda Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız

Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutabilmek için , müşteri ihtiyaç ve taleplerine yönelik operasyon süreçleri geliştirerek lojistik alanında yetiştirilmiş uzman bir kadroyla yolumuza devam ediyor, müşteri hizmetleri yetkilisi ve bu yetkiliye bağlı ekiplerle siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve hızlı çözümleri üretiyoruz.